Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

Нагорний Микола Сергійович

Завідуючий відділення. Лікар вищої категорії

 

 

 

 

 

 

Телефон відділення – (0412) 43-85-60

Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії як структурний підрозділ лікарні організоване в 1982 році з палатами ІТ на три ліжка, а в 2007 році розширене  до 6 ліжок. На базі відділеня  при палатах інтенсивної терапії розгорнуто два сестринські пости та цілодобова робота лікаря-анестезіолога для надання реанімаційної, невідкладної та інтенсивної терапії хворим різноманітного профілю.

На палатах лікуються хворі терапевтичного, неврологічного, хірургічного, травматологічного, урологічного профілю. Окремий пост лікаря-анестезіолога розвернуто  для надання цілодобової анестезіологічної допомоги в операційних лікарні. Широка спеціалізація роботи відділення дозволяє надавати допомогу всім дорослим пацієнтам, які її потребують.

В структурі відділення працюють одинадцять лікарів-анестезіологів (із них 5 вищої кваліфікаційної категорії), які надають необхідну анестезіологічну допомогу в операційних хірургічного, травматологічного, урологічного, гінекологічного, а при необхідності і інших напрямків операційних втручань.

У випадку необхідності всі пацієнти проходять курс інтенсивної терапії на палатах відділення, де висококваліфіковані медичні сестри зроблять все, щоб ваше перебування у відділенні було ефективним, з позитивним результатом та  з гарними враженнями від лікування.

Забезпечення апаратурою, медичним інструментарієм та медикаментами дозволяє проводити всі види оперативних втручань як з використанням загальної так і реґіонарної анестезій , відповідно до профілю та категорії лікарні. Забезпечуються оперативні втручання не тільки з класичними доступами, але і з малотравматичними  (лапороскопічними, малоінвазивними) підходами, що забезпечує швидкий та комфортний післяопераційний період.

А наявність страхового полісу ( в першу чергу «Лікарняної каси») дозволить провести курс необхідної терапії не тільки ефективним, але і з мінімальними матеріальними витратами. Ваш контакт з працівниками нашого відділення буде завжди приємним та корисним.


Лікарі відділення:

  • Наумчук Вадим Валентинович–лікар-аестезіолог, старший ординатор, 1 кат.
  • Туруто Світлана Михайлівна – лікар-анестезіолог, вища категорія.
  • Кравченко Надія Федорівна -  лікар-анестезіолог, вища категорія.
  • Кеник Надія Юхимівна - лікар-анестезіолог, вища категорія.
  • Борачук Ігор Вікторович - лікар-анестезіолог, вища категорія.
  • Прейзнер Юрій Вікторович -  лікар-анестезіолог, перша категорія.
  • Чулій Леся Миколаївна - лікар-анестезіолог, перша категорія.
  • Сироткіна Олена Миколаївна - лікар-анестезіолог, друга категорія.
  • Хоменко Любов Валеріївна - лікар-анестезіолог, друга категорія.
  • Мисарович Ігор Романович - лікар-анестезіолог, друга категорія.