Відділення патології вагітності

Лабузько Олена Володимирівна

Завідуюча відділення. Лікар вищої категорії

 

 

 

 

 

 

Телефон відділення – (0412) 55-48-18

Відділення патології вагітності розгорнуто на 35 ліжок. Відділення світле, просторе, з комфортними меблями. У палатах є телевізор, холодильник. Є палати одномісні та двомісні з санвузлом та душевою кабіною.

Відділення оснащене новими апаратами: кардіотопограф та УЗД-апарат. Працюють у відділенні лікарі з вищою категорією та акушерки з вищою та першою категорією. Медична допомога неймущим вагітним надається за рахунок бюджетних ліків.

У відділенні патології вагітності вагітним надають кваліфіковану стаціонарну лікувально-діагностичну допомогу згідно з «Нормативами надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної допомоги»:

  • Забезпечують пацієнтів невідкладною акушерською допомогою.
  • Впроваджуються в практику сучасні засоби профілактики, діагностики та лікування ускладнень вагітності.
  • Своєчасно переводяться на вищий рівень надання медичної допомоги пацієнти, які цього потребують.
  • Організована та забезпечена спеціалізована консультативна допомога пацієнтам відділення.
  • Проводиться підготовка вагітних до сімейних пологів, грудного вигодовування новонародсттш. Закріплена відповідальна особа (лекції, відеоролики).
  • Удосконалюються організаційні форми надання медичної допомоги вагітним.
  • Вивчаються та впроваджуються сучасні методики діагностики та лікування ускладнень вагітності, досвід кращих лікувальних закладів щодо сучасних технологій надання медичної допомоги.

Радість материнства може відчути кожна вагітна жінка при умові нагляду у лікаря, своєчасному діагностуванні та лікуванні соматичної та акушерської патології. Чекаємо вас, майбутні мами, у нашому відділенні. Ми допоможемо вам вирішити усі ваші проблеми і народити живу здорову дитину.


Лікарі відділення: