Хірургічне відділення №1

Волков Андрій Олександрович

Медичний директор

Лікар хірург вищої категорії

тел. (093) 650-54-53, 55-49-22

 

 

 

 

 

 

Муравйов Федір Тадеушович

Завідуючий відділення. Лікар хірург вищої категорії, лікар онкохірург, доктор філософії

тел. 55-48-30

 

 

 

 

 

 

Телефон відділення – (0412) 55-42-46

На сьогоднішній день хірургічне відділення №1 включає 17 хірургічних ліжка3 гастроентерологічних та 1 паліативної допомоги. В розпорядженні хірургічного відділення 2 операційних зали з 3 операційними столами для виконання планових та невідкладних лапароскопічних та відкритих оперативних втручань. Режим роботи операційних залів цілодобовий. Робота хірургічного відділення тісно пов’язана  з роботою відділення анестезіології та інтенсивної терапії з ліжками для післяопераційних хворих, в якому лікуються хірургічні хворі із важкою хірургічною патологією та після об’ємних хірургічних втручань.

Основним напрямком роботи хірургічного відділення №1 є надання цілодобової невідкладної медичної допомоги хворим з хірургічними захворюваннями органів черевної порожнини, грудної клітки, гострою судинною патологією, при травмах різного походження та локалізації. А також, планове оздоровлення населення жителів міста та області при жовчокам’яній хворобі, грижах різної локалізації, деформаціях передньої черевної стінки – абдомінопластика; зобі, доброякісних утвореннях шкіри та підшкірно-жирової клітковини – ліпомах, фібромах тощо.

У відділення широко застосовуються сучасні методи оперативних втручань: лапароскопічні операції при хронічних та гострих захворюваннях жовчного міхура, при гострому апендициті, діагностичні лапароскопічні втручання при невідкладній патології внутрішніх органів – перфоративній виразці, гінекологічній патології тощо; використання аллопластичних матеріалів (штучних високоякісних сіток) та технології аутодермальних лоскотів (закриття грижевого дефекту з використанням власних тканин пацієнта ) при лікуванні гриж різної локалізації.

Хірургіний колектив відділення представлений як спеціалістами з вищою кваліфікаційною категорією, які мають багаторічний досвід роботи, так і молодими лікарями, які разом формують міцну ланку надання медичної допомоги населенню та постійно працюють над своїм вдосконаленням для досягнення найкращого результату для пацієнтів.

                                                                                                     


  Лікарі відділення:

  • Шатило Олександр Марцінович - лікар-хірург вищої категорії
  • Годованюк Андрій Анатолійович - лікар-хірург 
  • Музика Дмитро Андрійович - лікар-хірург першої категорії, хірург-проктолог
  • Шкляєв Василь Григорович - лікар-хірург вищої категорії
  • Пилявець Олександр Захарович - лікар-хірург вищої категорії
  • Красуцький Олександр Олегович - лікар-хірург
  • Матяш Денис Дмитрович - лікар-хірург першої категорії
  • Кондратюк Андрій Анатолійович - лікар-хірург