Відділення реєстратури поліклініки №2

Сингаєвська Тетяна Василівна

Старша сестра медична відділення

 

 

 

 

 

 

(0412) 39-58-25 – довідка

Відділення реєстратури обслуговує  мешканців Корольовського району,а саме: здорове населення, хворе населення, диспансерну групу нагляду,пільгові групи населення( інваліди та учасники ВВВ,ліквідатори наслідків на ЧАЕС,учасників бойових дій,інвалідів загального захворювання та дитинства),населення старше 18 років,а також доросле населення,яке виїхало з Донецької та Луганської областей та АР Крим, згідно письмових звернень по розпорядженню адміністрації.


Робота відділення для зручності населення організована по двох змінній системі:

Пн - Пт з 8.00 до 20.00


У задачі реєстратури входить:

  • організація попереднього і невідкладного запису хворих на прийом до лікаря як при безпосереднім звертанні в поліклініку, так і по телефону;
  • забезпечення чіткого регулювання інтенсивності потоку населення з метою створення рівномірного навантаження лікарів і розподіл його по видах допомоги, що робиться;

Медичному реєстратору приділяється велика роль у справі правильної організації прийому хворих. Він перший зустрічає хворого, розмовляє з ним, у необхідних випадках допомагає хворому розібратися в організації прийому. В штаті  працює 10 медичних реєстраторів.

З 2016 р.в запроваджено електронну програму «Доктор Елекс» та включено реєстратуру до локальної комп'ютерної мережі. Мета програми – створення єдиного медичного простору, автоматизація всіх ключових позицій роботи медичного закладу: реєстратури, лікарів, лабораторії, діагностики, звітів, управління.