Нові можливості для пацієнтів з ревматоїдним артритом

Якщо ви хворієте на ревматоїдний артрит і вам рекомендований прийом імунобіологічної терапії, ви маєте можливість отримати її безкоштовно, взявши участь у міжнародному клінічному дослідженні.

Імунобіологічні препарати (Ремікейд, Хуміра, Актемра, Мабтера, Енбрел, Бенліста), які було створено протягом останніх десятиліть – це велике досягнення в галузі ревматології. Адже, доступна «базисна» терапія (метотрексат, лефлуномід, сульфасалазин, плаквеніл та ін.) в значній частині  випадків не дає можливості досягнення повної ремісії. Призначення пацієнтам з ревматоїдним артритом імунобіологічних препаратів дозволяє зменшити прогресування розвитку хвороби і значно підвищити якість життя.

Ефективність цих препаратів вивчалась і продовжує вивчатись в численних клінічних дослідженнях, тому їх призначення є обґрунтованим при таких ревматологічних захворюваннях, як: ревматоїдний артрит, псоріатичний артрит, анкілозуючий спондилоартрит, системний червоний вовчак та інші.

 Клінічні дослідження організують фармацевтичні компанії, які протягом багатьох років працювали над створенням імунобіологічних препаратів та мають намір довести їх високу ефективність, забезпечуючи пацієнтів лікуванням протягом певного часу.

На базі «Науково-Дослідницького центру» ЦМЛ №1 м Житомира ви можете отримати консультацію лікаря-спеціаліста та получити додаткову інформацію про можливість безкоштовно отримати імунобіологічну терапію.

 

Графік роботи

Лікувально-консультативного відділення "Науково-дослідницький центр"
  • Пн - Пт
    9.00 - 17.00
  • Субота
    вихідний
  • Неділя
    вихідний

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись за консультацією до спеціалістів центру.


Контактні телефони:


Life +38 (073) 021-21-28

Київстар +38 (068) 091-17-33