Розклад семінарів «Сучасні досягнення в практиці лікаря»

Асоціація лікарів амбулаторної медицини України, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2021 року МОЗ України, планує провести науково-практичні конференції (семінари) «Сучасні досягнення в практиці лікаря». У зв’язку з карантинними заходами в Україні дані конференції пройдуть як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу

Ознайомитись з розкладом заходів та заре\струватись можна за посиланням: https://aam.com.ua/rozklad-zahodiv/

На семінарах будуть заслухані доповіді провідних учених медицини України та практикуючих лікарів. По закінченню даних заходів лікарям-учасникам будуть надані сертифікати (на електронну пошту), відповідно до нарахування балів за участь в очному семінарі, згідно дод.№5 Наказу №446 МОЗ України.

У зв’язку з тим, що семінари будуть проходити як очний захід, кількість місць обмежена до 500 учасників, та передбачається підтвердження участі в семінарі проходженням тестів по матеріалу семінару. Всім, хто бажає, дане посилання додатково буде відправлено на електронну адресу. Для цього лікарю потрібно відправити свій e-mail на номер 050-841-28-59 та вказати дату семінару (SMS чи Viber).

<< Вернуться на предыдущую страницу