ОНЛАЙН запис на прийом до спеціалістів поліклініки

В КП «Лікарня №1» змінилися правила запису ОНЛАЙН до лікарів поліклініки.

Щоб записатися, вам необхідно:

Перейти на сайт likar.zt.ua, або за посиланням

https://portal-doctor.eleks.com/web/ml2zhytomyr/registration.html

потім обрати з переліку наш заклад та поліклінку №1 або №2.

Далі обрати лікаря з вільними годинами прийому. Обираєте потрібний час прийому в обраного лікаря. Перевіряєте чи обраний саме бажаний лікар та бажаний час візиту і натискаєте ОК.

В наступному вікні потрібно уважно заповнити необхідні поля (поля із * (зірочкою) обов’язкові для заповнення). Коли необхідні поля заповнені – натискаєте Зберегти.

Наголошуємо на правильності введення адреси Вашої електронної пошти, так як підтвердження запису до лікаря відбувається через перехід по посиланню з листа, який прийде Вам на електронну скриньку.

Також звертаємо увагу на те, що при внесенні недостовірного номеру електронного направлення, запис буде анульовано або прийом лікаря буде проводитись на платній основі. У разі, якщо ви бажаєте платний прийом, необхідно у полі «номер направлення» вказати 1111-1111-1111-1111.

Отримуєте повідомлення, що лист з підтвердженням надіслано на електронну пошту.

Переходите в поштову скриньку і відкриваєте лист від «Онлайн запис» з темою «Запис на візит». Перевіряєте чи всі дані правильні. Якщо так, то переходите по посиланню для підтвердження запису на прийом до лікаря.

Якщо дані внесені неправильно, то переходимо по посиланню для скасування візиту та натискаємо кнопку «Скасувати візит». Отримуєте повідомлення про скасування візиту.

*система працює у тестовому режимі :)

<< Вернуться на предыдущую страницу