Оцінка доброчесності Комунального підприємства «Лікарня №1» Житомирської міської ради проведена в 2023-2024 роках за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI).
Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) – провідна антикорупційна програма в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії. Програма була запущена у червні 2017 року.
Метою проєкту є надання підтримки містам Житомир та Червоноград у зміцненні доброчесності, прозорості та підзвітності водопровідних комунальних підприємств (КП) – «Лікарня №1» Житомирської міської ради та «Центральна міська лікарня» Червоноградської міської ради.
Також врахована загальна мета Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) - підтримка України у зниженні рівня корупції на національному та місцевому рівнях шляхом сприяння громадянам, громадянському суспільству, бізнесу та державним установам.
За результатами оцінки підготовлено Звіт, що містить опис розробленої Консультантом методології оцінки ризиків доброчесності для комунальних підприємств захисту охорони здоров’я, й безпосередньо проведену оцінку КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради з метою виявлення управлінських ризиків та ризиків доброчесності, а також там де це можливо наведені попередні практичні рекомендації щодо вирішення виявлених ризиків. 

Ознайомитись з презентацією результатів можна за посиланням